Volg ons op Facebook Volg ons op Twitter Vensters PO Scholennetwerk De Basis

OBS Ekke de Haan is onderdeel van
Scholennetwerk De Basis


Ga naar de site van De Basis
Volg ons op Facebook Volg ons op Twitter Vensters PO Scholennetwerk De Basis

OBS Ekke de Haan is onderdeel van
Scholennetwerk De Basis


Ga naar de site van De Basis

E-mailadressen personeel

E-mailadressen personeel:

Jan Sjoerd Pool

directie.ekkedehaan@debasis.frl

Rixt Hoekstra

rixt.hoekstra@debasis.frl

Auke Koornstra

auke.koornstra@debasis.frl

Riemke Hiemstra

riemke.hiemstra@debasis.frl

Nellie Hoekstra

nellie.hoekstra@debasis.frl

Cindy Postma

cindy.postma@debasis.frl

Marjan de Jongh

marjan.hut@debasis.frl

Lukie Bijsterbosch

lukie.bijsterbosch@debasis.frl

Nynke Breimer

nynke.breimer@debasis.frl

Betty Hofman

betty.hofman@debasis.frl

Anoek van der Werf

anoek.vanderwerf@debasis.frl

Julia de Wit

julia.dewit@debasis.frl

Marjolein Overal

marjolein.overal@debasis.frl

Thea Leickering

thea.leickering@debasis.frl

Julia de Wit

julia.dewit@debasis.frl

Sjoukje Slagter

sjoukje.slagter@debasis.frl

Sharony Smid

sharony.smid@debasis.frl

Dicky List

dicky.list@debasis.frl